V úterý 13. 1. nás ve třídě Medvídků navštívila milá paní policistka Městské policie Klimkovice. Děti si poutavou formou poslechly besedu na téma bezpečnost na silnici. V rámci besedy si děti procvičily znalost barev. Součástí programu byla i praktická ukázka přechodu přes silnici, která byla zajímavým zpestřením, neboť každé dítě si přechod přes silnici vyzkoušelo. Děti dostaly od paní policistky dárečky v podobě bezpečnostních prvků a píšťalku, které jim vytvořily úsměv na tváři. Do třídy nám paní policistka věnovala reflexní vesty a razítka. Těšíme se na další návštěvu.
Den Země
U příležitosti Dne Země jsme se s dětmi vydali do parku, kde jsme společně pomáhali přírodě. Vybaveni rukavicemi a pytli jsme se pustili do úklidu







